Boomklimmen 3 | Afbreken bomen
Startdatum: | |
Tijd: | |
Aantal dagen: | 4 |
Docenten: | |
Lokatie: | IPC Groene Ruimte Arnhem of op locatie |
kosten: | € 1120 |
Extra informatie: | Voor ETW-ers levert deze training 24 hercertificeringspunten op binnen de volgende categorie(ën): Veiligheid werken aan bomen (24 punten). |
Minimum deelnemers: | |
Maximaal deelnemers: | 6 |
Opgeven bij: | |
Aanmeld link: | https://bit.ly/3e3DD9b |
Organisatie: | IPC Groene Ruimte |
Adres: | Koningsweg 35, 6816 TG Arnhem |
Email: | info@ipcgroen.nl |
Website: | https://www.ipcgroen.nl/home |
Contact persoon: |
Omschrijving:
Om deel te kunnen nemen aan de praktijktraining Boomklimmen 3 is het certificaat ‘Boomklimmen 2 | Machinale kroonverzorging’ of gelijkwaardig nodig. Daarnaast dient u in het bezit te zijn van het certificaat ‘Specialistische velling’ of ‘ECC 3’ of gelijkwaardig. Een goede lichamelijke conditie is noodzakelijk voor het klimmen in bomen.
In de boomverzorging is het van essentieel belang om te leren klimmen indien u op moeilijk te bereiken plaatsen bomen wilt vellen. Het geheel of gedeeltelijk verwijderen van bomen vereist dan extra vaardigheden van u als boomverzorger. Naast bijzondere klimtechnieken hebben we het dan ook over het gecontroleerd afvangen en laten zakken van takken. Ook komen bijzondere zaagtechnieken aan de orde met de motorzaag om moeilijke bomen te vellen.
Voorkennis:Om deel te kunnen nemen aan de praktijktraining Boomklimmen 3 is het certificaat ‘Boomklimmen 2 | Machinale kroonverzorging’ of gelijkwaardig nodig. Daarnaast dient u in het bezit te zijn van het certificaat ‘Specialistische velling’ of ‘ECC 3’ of gelijkwaardig. Een goede lichamelijke conditie is noodzakelijk voor het klimmen in bomen.